ulasim as
Türkçe English
24,3°C
İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

İşletme Müdürlüğü üç ayrı süreçte  faaliyet göstermektedir:

* Trafik Yönetimi Sürecinde; 108 makinist, 11 dispeçer ve 3 vardiya amiri olmak üzere toplam 122 personel ile güvenli, çevreci, dakik ve konforlu bir toplu taşıma hizmeti sunulmaktadır. 

7 gün 24 saat faaliyette olan Kontrol Merkezi üzerinden, araçların sevk ve idareleri sağlanmakta ve makinistlerin görevleri koordine edilmektedir. 

İstasyonların kapalı devre kamera sistemleri ile denetimi yapılmaktadır. Enerji Scada yönetimi yapılmaktadır. 

Acil durumlarda polis, itfaiye, ambulans ve acil durum ekipleri bilgilendirilerek yönlendirmeler yapılmakta ve operasyonel koordinasyon sağlanmaktadır.

 

* Taşeron Yönetimi Sürecinde;  189 özel güvenlik görevlisi, 61 temizlik personeli, 3 özel güvenlik şefi, 1 müşteri süreçleri sorumlusu ve 1 taşeron kontrol amiri ile istasyonların,  araçların güvenliği ve temizliği sağlanmaktadır. Yolcu bilgilendirme, yönlendirme konularında çalışmalar yapılmaktadır.

 

*İş Geliştirme Sürecinde;  2 Ar-Ge mühendisi ve 1 iş geliştirme teknikeri ile raylı sistem ekipmanları, trafik yönetim sistemleri, trafik denetim sistemleri ve şehir içi ulaşım sistemlerinde araştırma, tasarım ve ürün geliştirme faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

thumb
thumb
KAYSERİ Ulaşım A.Ş., Kayseri Büyükşehir Belediyesi kuruluşudur. © Copyright 2014

Toplam Ziyaretçi: 776014