ulasim as
Türkçe English
24,3°C
HABERLER
MEDYA / HABERLER

KART38 VİZE İŞLEMLERİ
17.10.2017 18:40:08

Erciyes Üniversitesine yeni başlayan öğrencilerin kolayca kartlarını alması ve kartı olan öğrencilerin de vizeleri yaptırmaları için 2 adet gişemiz hizmet vermektedir. Gişelerimiz, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı içerisine hizmetlerine devam etmektedir. Bu noktada personellerimiz yeni kayıt yaptıran öğrencilere anında kartlarını üretip vermektedir. Vizesi biten öğrenciler içinde vize işlemleri yapmaktadır. Öğrencilerden bu işlem için(öğrencilik beyanı) herhangi bir belge talep edilmemektedir. Öğrencilerin nüfus cüzdanı ve bir adet fotoğrafı sisteme taranılıp yaklaşık 3 dakika içeresinde kartları teslim edilmektedir. Erciyes Üniversitesi içerisindeki gişe noktamız Kasım Ayı sonunda kadar devam edecektir.

Kart38 İşlem Merkezinde de, kişiselleştirme hizmeti veren 6 adet gişemiz bulunmaktadır. Bu gişelerden toplu ulaşımda kullanılan tüm kişisel kartların (Öğrenci, Öğretmen, 65 Yaş Serbest, Engelli, Engelli Refakatçi, Kaybis Öğrenci, Kaybis Tam, Öğrenci Abonman, Tam Abonman, Basın kartı ve diğer kamu kartları) üretimi yapılmaktadır.

Şehir merkezinde bulunan üç ana gişemizde (Kaleönü, Medrese ve Park), yine kart üretimi ve vize yenileme işlemi yapılabilmektedir. Bu gişelerde Abonman Tam ve Abonman Öğrenci kart üretimi hizmeti de sunulmaktadır.

Diğer Haberler
KAYSERİ Ulaşım A.Ş., Kayseri Büyükşehir Belediyesi kuruluşudur. © Copyright 2014

Toplam Ziyaretçi: 776067