ulasim as
Türkçe English
24,3°C
HABERLER
MEDYA / HABERLER

2016 Yılı Performans Değerlendirme Toplantımızı Gerçekleştirdik
16.3.2017 16:47:26
Kayseri Ulaşım Aş. 2016 Yılı Performans Değerlendirme Toplantımızı, 11 Mart 17 Cumartesi Günü gerçekleştirdik.Toplantıya Kayseri Ulaşım Aş. tüm personelinin yanı sıra, Kayseri Büyükşehir Bel. Gn. Sekr. Yrd. Ahmet DARENDELİOĞLU katıldı.                
Genel Müdürümüz Feyzullah GÜNDOĞDU, yaptığı konuşmasında 2016 Yılında uygulanmaya başlanılan performans yönetim sistemine, kurumsallaşma adına yapılan faaliyetlere, gerçekleştirilen kurumsal sosyal sorumluluk projelerine değindi.Geçen yıl yaklaşık 230 kişilik bir aile iken, bu sayının, otobüs işletmesi ve yeni giren arkadaşlarımızla şimdi 450-500 kişiye ulaştığını, Mayıs ayında 700 kişi olacağını, Kaypark ile belki yıl sonunda 1000’e yükseleceğini ifade etti. GÜNDOĞDU, ‘Her bireyi en az 3 kişi düşünürsek 3000 kişilik büyük bir aile olacağız. Kurumsallaşma adına 2 yıldır faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Bu bağlamda 2016 yılında ilk performans değerlendirme sistemini devreye aldık ve her bir personelimizin hedeflerini belirledik. Şimdi sözde değil, karneler üzerinden konuşuyoruz. Artık herkesin kariyer planı hazır.’ dedi.                
Gündoğdu, gelişen bir şirket olduğumuzu vurgulayarak, ‘ Kayseri halkına en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisi yapmamız gerekir.’ dedi. Ayrıca kurumsal sosyal sorumluluk projelerimiz olan; ‘Kan Ver Can Ver Etkinliği', ‘Ağaç Bayramı-Şenliği’, ‘Okullarda Toplu Taşıma Eğitimi Verilmesi’ ve sağlık kurumlarından tarafından kurumumuzda verilen sağlık eğitimleri hakkında bilgiler verdi. ‘Bu gibi sosyal sorumluluk projeleriyle, hizmetimizden faydalanan insanların kendilerini daha değerli hissetmelerini sağlamalıyız. Tükettiğimiz kaynaklar nedeniyle kirlettiğimiz havayı temizlemeye çalışmalıyız.’ diyerek konuşmasını sürdürdü.
‘2016 yılında 30’dan fazla proje tamamlandık ve bunlardan 2 tanesiyle ödül aldık.’ diyen Gündoğdu, personelden farkındalık oluşturacak daha anlamlı öneriler beklediğini bildirdi. Diğer illere verilen danışmanlık hizmetleri, kurulan Kaybis sistemleri ve sektördeki rolümüz hakkında bilgiler vererek, kurumsallaşmanın amacına ulaşması, yapılan işleri sürdürülebilir kılmanın önemine değindi .Gündoğdu, konuşmasında elde ettiğimiz bilginin ve tecrübenin diğer illerle paylaşıldığını ve bunu sorumluluğumuz olarak gördüğümüzü, bizim bu sektörde olmamızın sektörü değiştirdiğini belirtti.                 
Kayseri Büyükşehir Bel. Gn. Sekr. Yrd. Ahmet DARENDELİOĞLU da yaptığı konuşmasında, ‘Şirketimizin adını anılır hale getiren sizlere çok teşekkür ediyorum. Verimliliğin, kat kat artırılarak devam edeceği bir yıl diliyorum’ diyerek temennilerini iletti.                
Toplantımız en iyi performans sahiplerine verilen ödül töreni ve aile fotoğrafıyla son buldu.
Diğer Haberler
KAYSERİ Ulaşım A.Ş., Kayseri Büyükşehir Belediyesi kuruluşudur. © Copyright 2014

Toplam Ziyaretçi: 776084